Neměl při kontrole místopis

Úvod Fóra Diskuze Vaše dotazy Neměl při kontrole místopis

Štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ekivunvjemob a poslední změna proběhla před 11 měsíci.
Zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #4271 Odpovědět
   Admin
   Správce

   Měl bych takový dotaz, netýká se me ale jednoho sikuly, zákazník zavolal majitely který poslal řidiče na místo určení, zákazník chtěl odvést na nějaké místo kde na ně čekala policie a další z magistrátu měl u sebe všechny doklady co je potřeba až na mistopis, nevíte čirou náhodou co hrozí jemu jako řidiči a jeho dopravci? Snažil jsem se to nějak najít a ale nevyšlo mi to.

  • #4276 Odpovědět
   Admin
   Správce

   Hrozí řidiči pokuta, nevím kolik. Řidič může být zaměstnanec, tedy pracuje na koncesi někoho jiného, nebo je to koncesionář, tedy živnostník. Pokud místopis jen zapomněl doma, nějaká pokuta tam bude, ale nic hrozného. Pokud Místopis vůbec nemá, nesplňuje podmínky pro provoz taxislužby a jezdí tedy načerno. Tady je to za hodně lupenů. Pokud řidič pracuje jako zaměstnanec, jeho šéf by ho vůbec neměl přijmout,pokud by tak učinil, riskoval by také statisíce stejně jako řidič. Pokud šéf zadal zakázku a řidič zaměstnanec zapomněl doma Místopis, neměl by šéf z toho nic mít. Je to věc řidiče

Zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Odpověď č. 4276 v Neměl při kontrole místopis
Vaše informace:
Zrušit