NP Auto s.r.o.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Petr a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 29 celkově)
  • Autor

Admin
    Klíčník

Jen info: kdo si bere auto do pronájmu nebo na splátky od NP Auto s.r.o., ať platí pouze na jejich bankovní účet! Pan Veverka, který si občas hraje na spolumajitele, v této společnosti nepracuje a nikdy nepracoval, jen shání řidiče na volná auta. Proto mu nikdy nedávejte platbu do ruky!!! …můžete ho poslat klidně do prlele, je to zloděj!

• Téma bylo upraveno před 2 roky, 5 měsíců uživatelem  Admin.
    #5426 Odpověď

Martin
    Účastník

Jojo,na začátku jsem mu také odevzdaval,..přišel jsem o 6000! Šmejd.

#5578 Odpověď

Jirka

Kluci, mám s Veverkou blbou zkušenost. Je to půl roku co jsem mu dal 5tis zálohu, pak byly věčný průtahy a do dneška nemám od něj ani auto a ani peníze.Mám uloženou veškerou konverzaci s nim + příjmovej doklad na zálohu co ode mě dostal. Furt jenom mění termíny kdy se s nim mám sejít aby mi peníze vrátil. Machruje, že 5tis pro něj nic neni, že mi to vrátí a pak mi hodinu před schůzkou volá, že mu do toho něco vlezlo nebo že jde spát, tak ať za nim zbytečně nejezdim a že se sejdem jindy. Takhle to udělal už několikrát. Nechce to někdo řešit společně přes policajty nebo právníka? Jinak to z něj asi na ten Pankrác pojedu vymlátit

#5579 Odpověď

Admin
    Klíčník

Veverka je zloděj a už za podvody seděl. Možná by bylo dobrý domluvit se s Novotným z NP Auto, jemu dluží přes 100.000. Mě taky okradl, ale už jsem to z hajzla dostal. Dluží mi ale dvoje dveře. Shrábnul peníze od pojišťovny, vystavil Novotnýmu falešnou fakturu a teď se čeká…už 9 měsíců. Řekl jsem Veverkovi, že ho dostanu do lochu a začal se snažit. V každém případě nad 5.000 je to trestný čin a už seděl, takže když nás bude víc, mohli bychom být úspěšnější… Jo a co se týká podvodů, vybírá od nových řidičů peníze s tvrzením, že je firma stejně jeho, že chce peníze hned. Novotný koukal s otevřenou pusou, když to slyšel.

#5881 Odpověď

Jirka

Já s Veverkou furt bojuju. Dluží mi těch 5tis už 9 měsíců. Scénář je furt stejnej … domluvíme se na termínu, kdy mi peníze vrátí a pak se už jenomvymlouvá.Naposled teď ve středu mi odpoledne volal, že se sejdem až večer protože prej mu je hrozný vedro. Večer zase, že má ještě jednání a ať mu pošlu číslo účtu, že mi to pošle na účet. Jasně, že nic neposlal. Už jsem i občas začal jezdit k němu před barák kde by měl bydlet, ale najednou ho fyzicky najít je nemožný. Dneska jsem ten příjmovej doklad předal kamarádce a ta to bude řešit právně. Nejradši bych toho hajzla dostal taky do basy

#5929 Odpověď

Petr

Pánové rád se přidávám…škoda že jsem toto našel až teď..Michal Veverka mi dluží 100 tisíc a nemohu to z něj dostal…mám podepsané směnky kde mu stále nabíhají úroky…vím kde bydlí,vím jakým autem teď taxikarí,kde stojí atd..pokud by mi někdo z dluhem chtěl pomoct budu rád,v případě žaloby se přidám…díky

#5930 Odpověď

Petr

Ještě jednou já…napište mi na mail salekv@seznam.cz a domluvíme se jak na pana Veverku díky

#6076 Odpověď

Admin
    Klíčník

Takovej slušnej člověk se zdál být Pavel Novotný – majitel NP Auto. No a vidíte jakej se z něj vyklubal hajzl. Přišel exekutor a zabavil cca 18 aut s tím, že NP Auto neplatí bance od léta. Přitom všichni Novotnýmu platili až do října. Ten sráč si vydělal prý cca 800.000, teď převede s.r.o. na někoho jiného a zbaví se tak dluhu. Nechápu, bance platil 8.000 za auto a lidi mu platili 16.000. Docela dobrej kšeft. Teď vzniká otázka, co se stane s prázdnýma směnkama co jsme mu tam podepsali. Kdo řeší podobnou otázku, napište do komentářů, nějak se domluvíme, mám právníka.

#6146 Odpověď

Petr

A jak pan Veverka…mě stále dluží a stále se vymlouvá…

#6294 Odpověď

jirka

Dobry den.
    Jsem jeden z poskozenych ridicu, kterym leasingovka zabavila auto.
    Mozna reaguji pozde, ale pokud je zajem na postihu, rad se pripojim.
    Diky. j.ferus 777142523

#6301 Odpověď

Admin
    Klíčník

Jirko, jen info – zatím se Novotný neozval a nikdo proti němu nic nepodnikl.

#6302 Odpověď

Jirka

Dobrý den. Slyšel jsem, že se Novotný okolo prosince zastřelil.

#6303 Odpověď

Admin
    Klíčník

Slyšel jsem, že se mu něco stalo, ale tohle jsem nevěděl.

#6304 Odpověď

Jirka

Asi to neunesl.

#6308 Odpověď

Petr

Dobrý den..a informace o jeho komlici a zloději panu Veverkovi někdo nemáte…? Zapira se,nebere mobil a stále mi dluží spoustu peněz díky Petr

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 29 celkově)
Odpovědět: NP Auto s.r.o.
Informace o Vás: