NP Auto s.r.o.

Úvod Fóra Diskuze Auta NP Auto s.r.o.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Trinity a poslední změna proběhla před 1 týden, 2 dny.

• Autor

Admin
    Klíčník

Jen info: kdo si bere auto do pronájmu nebo na splátky od NP Auto s.r.o., ať platí pouze na jejich bankovní účet! Pan Veverka, který si občas hraje na spolumajitele, v této společnosti nepracuje a nikdy nepracoval, jen shání řidiče na volná auta. Proto mu nikdy nedávejte platbu do ruky!!! …můžete ho poslat klidně do prlele, je to zloděj!

• Téma bylo upraveno před 3 roky, 2 měsíců uživatelem  Admin.
  • #5426 Odpověď

Martin
    Účastník

Jojo,na začátku jsem mu také odevzdaval,..přišel jsem o 6000! Šmejd.

• #5578 Odpověď

Jirka

Kluci, mám s Veverkou blbou zkušenost. Je to půl roku co jsem mu dal 5tis zálohu, pak byly věčný průtahy a do dneška nemám od něj ani auto a ani peníze.Mám uloženou veškerou konverzaci s nim + příjmovej doklad na zálohu co ode mě dostal. Furt jenom mění termíny kdy se s nim mám sejít aby mi peníze vrátil. Machruje, že 5tis pro něj nic neni, že mi to vrátí a pak mi hodinu před schůzkou volá, že mu do toho něco vlezlo nebo že jde spát, tak ať za nim zbytečně nejezdim a že se sejdem jindy. Takhle to udělal už několikrát. Nechce to někdo řešit společně přes policajty nebo právníka? Jinak to z něj asi na ten Pankrác pojedu vymlátit

• #5579 Odpověď

Admin
    Klíčník

Veverka je zloděj a už za podvody seděl. Možná by bylo dobrý domluvit se s Novotným z NP Auto, jemu dluží přes 100.000. Mě taky okradl, ale už jsem to z hajzla dostal. Dluží mi ale dvoje dveře. Shrábnul peníze od pojišťovny, vystavil Novotnýmu falešnou fakturu a teď se čeká…už 9 měsíců. Řekl jsem Veverkovi, že ho dostanu do lochu a začal se snažit. V každém případě nad 5.000 je to trestný čin a už seděl, takže když nás bude víc, mohli bychom být úspěšnější… Jo a co se týká podvodů, vybírá od nových řidičů peníze s tvrzením, že je firma stejně jeho, že chce peníze hned. Novotný koukal s otevřenou pusou, když to slyšel.

• #5881 Odpověď

Jirka

Já s Veverkou furt bojuju. Dluží mi těch 5tis už 9 měsíců. Scénář je furt stejnej … domluvíme se na termínu, kdy mi peníze vrátí a pak se už jenomvymlouvá.Naposled teď ve středu mi odpoledne volal, že se sejdem až večer protože prej mu je hrozný vedro. Večer zase, že má ještě jednání a ať mu pošlu číslo účtu, že mi to pošle na účet. Jasně, že nic neposlal. Už jsem i občas začal jezdit k němu před barák kde by měl bydlet, ale najednou ho fyzicky najít je nemožný. Dneska jsem ten příjmovej doklad předal kamarádce a ta to bude řešit právně. Nejradši bych toho hajzla dostal taky do basy

• #5929 Odpověď

Petr

Pánové rád se přidávám…škoda že jsem toto našel až teď..Michal Veverka mi dluží 100 tisíc a nemohu to z něj dostal…mám podepsané směnky kde mu stále nabíhají úroky…vím kde bydlí,vím jakým autem teď taxikarí,kde stojí atd..pokud by mi někdo z dluhem chtěl pomoct budu rád,v případě žaloby se přidám…díky

• #5930 Odpověď

Petr

Ještě jednou já…napište mi na mail salekv@seznam.cz a domluvíme se jak na pana Veverku díky

• #6076 Odpověď

Admin
    Klíčník

Takovej slušnej člověk se zdál být Pavel Novotný – majitel NP Auto. No a vidíte jakej se z něj vyklubal hajzl. Přišel exekutor a zabavil cca 18 aut s tím, že NP Auto neplatí bance od léta. Přitom všichni Novotnýmu platili až do října. Ten sráč si vydělal prý cca 800.000, teď převede s.r.o. na někoho jiného a zbaví se tak dluhu. Nechápu, bance platil 8.000 za auto a lidi mu platili 16.000. Docela dobrej kšeft. Teď vzniká otázka, co se stane s prázdnýma směnkama co jsme mu tam podepsali. Kdo řeší podobnou otázku, napište do komentářů, nějak se domluvíme, mám právníka.

• #6294 Odpověď

jirka

Dobry den.
      Jsem jeden z poskozenych ridicu, kterym leasingovka zabavila auto.
      Mozna reaguji pozde, ale pokud je zajem na postihu, rad se pripojim.
      Diky. j.ferus 777142523

• #6146 Odpověď

Petr

A jak pan Veverka…mě stále dluží a stále se vymlouvá…

• #6301 Odpověď

Admin
    Klíčník

Jirko, jen info – zatím se Novotný neozval a nikdo proti němu nic nepodnikl.

• #6302 Odpověď

Jirka

Dobrý den. Slyšel jsem, že se Novotný okolo prosince zastřelil.

• #6303 Odpověď

Admin
    Klíčník

Slyšel jsem, že se mu něco stalo, ale tohle jsem nevěděl.

• #6304 Odpověď

Jirka

Asi to neunesl.

• #6308 Odpověď

Petr

Dobrý den..a informace o jeho komlici a zloději panu Veverkovi někdo nemáte…? Zapira se,nebere mobil a stále mi dluží spoustu peněz díky Petr

• #6341 Odpověď

Martin

Zdravím chci se jen zeptat je to ten Michal Veverka co má černou Audi A8 a pronajímá superby a jezdí pro profitaxi?dik

• #6342 Odpověď

Admin
    Klíčník

Jo, to bude on. Měl audi a8, pronajímal auta, kradl peníze řidičům – respektive 1) si půjčoval a nevracel, 2) nebo vybíral peníze za splátky na auto – problém byl, že auta nebyla jeho a řidič pak musel panu Novotnému (majiteli aut) zaplatit znovu. Veverka jezdil na Profi asi 14 let. Tlustej, ukecanej zmetek, na vrchu hlavy pleš, po stranách pokus o máničku. Doteď toho zmrda některý kluci hladaj.

• #6343 Odpověď

Martin

Tak to není problém ho asi najít ne.a pokud se spojíme tak vím kde bydlí a kde stojí.myslim že to je ulice k lesíku na té benzínce a nebo zajít rovnou do profi.je nějaké číslo kam bych se mohl ozvat kdybych ho viděl?

• #6346 Odpověď

Admin
      Klíčník

Číslo veřejně asi ne, ale zveřejnil bych tady -ty místa, kde se pohybuje. Někomu to může být užitečné. Pokud někdo bude chtít informovat na tel. číslo, ať mi napíše do Kontaktu, já číslo přepošlu.

• #6344 Odpověď

Martin

Jezdil jsem.u něj cca rok. A dal mu hodně peněz.a stále něakam vozil.penize myslím že do Mělníka hezky v obalce

• #6347 Odpověď

Petr

Pánové pan Veverka mi také dluží více jak sto tisíc..už jsem to několikrát psal a žádal o pomoc..pan Veverka už pro Profi nejezdí dlouho,jezdí pro Hopin a má tmavě zelenou Octavii,bydlí v ulici K sídlišti přímo proti pumpě Mol a auto raději parkuje u hospody Na Pekařce a jinde asi aby mu ho někdo nezapalil,jezdí v noci a stává kolem ulic Dlouhá,Masná atd.díky a držím palce všem co nám dluží

• #6348 Odpověď

Petr

Pánové mě pan Veverka dluží více jak sto tisíc a stále se vymlouvá..u Profi už nedělá má na Octavii Combi tmavě zelené barvy napiš Hopin,bydlí v ulici Pod sídlištěm proti pumpě Mol a auto parkuje v přilehlých ulicích..jezdí v noci a stává Dlouhá,Masná..potřeboval bych to z něj také dostat

• #6351 Odpověď

Petr

Dobrý den,pan Veverka už dávno nejezdí u Profi,na své Octavii Combi tmavě zelené barvy má nápis Hopin,bydlí stále na Pankráci v ulici K sídlišti přímo proti pumpě Mol,auto parkuje v přilehlých ulicích,v noci stává Dlouhá,Masná atd.,dluží mi víc jak sto tisíc a vracet už roky nechce,mám i tel.čísla na něj..pokud někdo Víte jak na něj,dejte vědět

• #6359 Odpověď

Petr

Omlouvám se ale nedocházelo mi to a teď je to zde tři krát…tak alespoň něco o něm

• #6360 Odpověď

Martin

A co ho navštívit na staflu a popovídat si s ním a udělat někam jizdu

• #6361 Odpověď

Martin

A co ho navštívit na staflu a popovídat si s ním a udělat okružní jizdy

• #6362 Odpověď

Petr

Nevím,on já taková svině že by tě hned udal a byl by asi problém..i když on o policii asi moc nestojí se svými problémy

• #6363 Odpověď

Petr

..a pan Veverka se vesele a beztrestně pohybuje ve své Octavii po Pankráci..včera jsem ho zde viděl kolem deváté dopoledne

• #6381 Odpověď

Petr

…má někdo nějaké nové info o panu Veverkovi…díky

• #6803 Odpověď

Trinity
      Účastník

Dobry den Petre, je sance Vam poslat fotku Veverky, kterou mam k dispozici, abych overila, ze se jedna o stejneho podvodnika, jako v mem pripade?

Dekuji

• #6592 Odpověď

Admin
    Klíčník

Tak jsem potkal Veverku na úřadě v ulici Na Pankráci 17 a asi se mu nevede špatně. Vylezl z tohoto mercedesu s tou svojí uk slepicí Veverky nové auto

• #6596 Odpověď

Aleš

Admine, máte za Veverkou taky nějakou pohledávku na směnku?

Díky

• #6802 Odpověď

Trinity
      Účastník

Dobry den Alesi, je sance Vam poslat fotku Veverky, kterou mam k dispozici, abych overila, ze se jedna o stejneho podvodnika, jako v mem pripade?

Dekuji

• #6597 Odpověď

Admin
    Klíčník

Už ne, už nic nedluží

• #6801 Odpověď

Trinity
      Účastník

Admine, je sance Vam poslat fotku Veverky, kterou mam k dispozici, abych overila, ze se jedna o stejneho podvodnika, jako v mem pripade?

Dekuji

Odpovědět: NP Auto s.r.o.
Informace o Vás: