NP Auto s.r.o.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Petr a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 14 příspěvků - 16 z 29 (z 29 celkově)
  • Autor

Martin

Zdravím chci se jen zeptat je to ten Michal Veverka co má černou Audi A8 a pronajímá superby a jezdí pro profitaxi?dik

#6342 Odpověď

Admin
    Klíčník

Jo, to bude on. Měl audi a8, pronajímal auta, kradl peníze řidičům – respektive 1) si půjčoval a nevracel, 2) nebo vybíral peníze za splátky na auto – problém byl, že auta nebyla jeho a řidič pak musel panu Novotnému (majiteli aut) zaplatit znovu. Veverka jezdil na Profi asi 14 let. Tlustej, ukecanej zmetek, na vrchu hlavy pleš, po stranách pokus o máničku. Doteď toho zmrda některý kluci hladaj.

#6343 Odpověď

Martin

Tak to není problém ho asi najít ne.a pokud se spojíme tak vím kde bydlí a kde stojí.myslim že to je ulice k lesíku na té benzínce a nebo zajít rovnou do profi.je nějaké číslo kam bych se mohl ozvat kdybych ho viděl?

#6344 Odpověď

Martin

Jezdil jsem.u něj cca rok. A dal mu hodně peněz.a stále něakam vozil.penize myslím že do Mělníka hezky v obalce

#6346 Odpověď

Admin
    Klíčník

Číslo veřejně asi ne, ale zveřejnil bych tady -ty místa, kde se pohybuje. Někomu to může být užitečné. Pokud někdo bude chtít informovat na tel. číslo, ať mi napíše do Kontaktu, já číslo přepošlu.

#6347 Odpověď

Petr

Pánové pan Veverka mi také dluží více jak sto tisíc..už jsem to několikrát psal a žádal o pomoc..pan Veverka už pro Profi nejezdí dlouho,jezdí pro Hopin a má tmavě zelenou Octavii,bydlí v ulici K sídlišti přímo proti pumpě Mol a auto raději parkuje u hospody Na Pekařce a jinde asi aby mu ho někdo nezapalil,jezdí v noci a stává kolem ulic Dlouhá,Masná atd.díky a držím palce všem co nám dluží

#6348 Odpověď

Petr

Pánové mě pan Veverka dluží více jak sto tisíc a stále se vymlouvá..u Profi už nedělá má na Octavii Combi tmavě zelené barvy napiš Hopin,bydlí v ulici Pod sídlištěm proti pumpě Mol a auto parkuje v přilehlých ulicích..jezdí v noci a stává Dlouhá,Masná..potřeboval bych to z něj také dostat

#6351 Odpověď

Petr

Dobrý den,pan Veverka už dávno nejezdí u Profi,na své Octavii Combi tmavě zelené barvy má nápis Hopin,bydlí stále na Pankráci v ulici K sídlišti přímo proti pumpě Mol,auto parkuje v přilehlých ulicích,v noci stává Dlouhá,Masná atd.,dluží mi víc jak sto tisíc a vracet už roky nechce,mám i tel.čísla na něj..pokud někdo Víte jak na něj,dejte vědět

#6359 Odpověď

Petr

Omlouvám se ale nedocházelo mi to a teď je to zde tři krát…tak alespoň něco o něm

#6360 Odpověď

Martin

A co ho navštívit na staflu a popovídat si s ním a udělat někam jizdu

#6361 Odpověď

Martin

A co ho navštívit na staflu a popovídat si s ním a udělat okružní jizdy

#6362 Odpověď

Petr

Nevím,on já taková svině že by tě hned udal a byl by asi problém..i když on o policii asi moc nestojí se svými problémy

#6363 Odpověď

Petr

..a pan Veverka se vesele a beztrestně pohybuje ve své Octavii po Pankráci..včera jsem ho zde viděl kolem deváté dopoledne

#6381 Odpověď

Petr

…má někdo nějaké nové info o panu Veverkovi…díky

Prohlížíte 14 příspěvků - 16 z 29 (z 29 celkově)
Odpovědět: NP Auto s.r.o.
Informace o Vás: